יום שני , 23 יולי 2018

תמונת השבוע: True colors/ צילום: אפרת סביר

I see your true colors

I see your true colors

היום הזה בסימן תזכורת קטנה לעצמי: לא לפחד להראות את הצבעים האמיתיים שלנו ולתת גם ביטוי לייחוד, למבדל, למיוחד. בדיוק כפי שהם, בדיוק כפי שאנחנו – דומים ויחד עם זאת, כל כך שונים!

התרגשות של התחלה  מהולה במבוכה עם קורטוב של חששות מהלא נודע. יהיה מעולה, אין ספק ובכל זאת, הלב נחמץ במעברים. בבית, כמו גם בבית הספר ובכל מסגרת אחרת, בשגרה כמו בעיתות של שינוי, אני שם. מנסה לחזק, להסביר, להגיד ולשכנע שהם הכי יפים, הכי חכמים והכי מוכשרים – בדיוק כפי שהם. יחידים ומיוחדים והם שלי ובנוסף לכל אלה, בדיוק כמו בערכי צה"ל, הם גם שווים בין שווים. בדיוק אז, אני משתדלת גם להזכיר לעצמי ומאמצת את המוטו "יש יפות ממנה אך אין יפה כמותה" שמקבל משנה תוקף מיוחד עם רוחות השינוי.

בטוחה שהם ידעו בדיוק איך להביא את עצמם לידי ביטוי, בדרך המיוחדת שלהם, בכל מקום בו יהיו ומקומי, לחבק וללוות מרחוק במבט. התחלות מוצלחות!

אודות אמאל'ה 3

עורכת ראשית. האתר אמאל'ה 3 הוקם בשנת 2010 ומהווה כיום מקום מפגש לסוגיות החשובות והבוערות בחיים: משפחה, קריירה, יחסים ותלי ותילים של מילים.

2 תגובות

  1. Keren Zvik-Herzas

    לכל אחד מהם יש פלטה שלמה של גוונים וצבעים. ומה שהכי יפה בהם זה שהם יודעים לזהות צבע מיוחד באחר וגורמים לו לנצנץ. כאלה הם, הילדים שלך. חינכת אותם היטב.

כתוב תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסםשדות חובה מסומנים *

*


− שלוש = 0

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>